Blockchain: منبع باز, پول

[ad_1]

“Blockchains به سادگی توزیع معامله پردازش موتور. این تکنولوژی اجازه می دهد تا داده های ذخیره شده در انواع مکان های مختلف در حالی که ردیابی ارتباط بين احزاب مختلف به آن داده است. بسیاری از افراد در تلاش برای توضیح blockchains خواهم به مقایسه آن را به یک دفتر است. هر زمان کسی باعث می شود یک معامله مانند یک ارز تغییر دست و یا یک دستگاه جدید در حال اضافه شدن به یک شبکه ثبت شده است در زنجیره و هر کسی می توانید پیگیری آنچه اتفاق افتاده است. این است که چرا اجرای قانون است بنابراین مشتاق بیت کوین-دیجیتال ردپای بسیار آسان برای ردیابی.” ثروت tech, Stacey Higginbotham, مارس 29, 2015

اگر چه ما در زندگی در یک جهان که در آن دسترسی جهانی به پول در دسترس برای همه است ؟ پول می توانید زوم در سراسر جهان در سرعت های دیجیتال به عنوان یک همکار به همکار غیر متمرکز و تعاونی فرایند – بالا-پایین سیستم بانکی مورد نیاز است. اعتماد در روابط اتفاق می افتد به طور خودکار از طریق امضای دیجیتالی اجازه-معاملات کمتر از بین بردن غیر قابل اجتناب از فقر است. آیا این نشان دهنده یک گام بزرگ برای بشریت ؟

چنین آرمانی رویای tech توسعه دهندگان. نسل بعدی شبکه های کامپیوتری چرخ دنده ها به اطراف جهان برای خوب بیشتر. خوش آمدید به فرهنگ در نظر گرفته شده blockchain (مالی) تغییر و تحول در جهان است.

چشم پوشی از آن را در خطر خود شما.

مقاله من در ماه مه سال 2016 قدرت در پشت تاج و تختمورد بحث بیشتر گزارش نشده و در عین حال پایدار و پیشرفت به سوی یک جامعه بدون پرداخت پول نقد از طریق فناوری blockchain و افکار من در مورد کسی که واقعا مزایای. آن می تواند در نهایت به عنوان جهش بزرگ برای صنعت بانکداری قادر مطلق به دست آوردن کنترل بیش از ما معاملات مالی. بلومبرگ مقاله داخل جلسه محرمانه که در آن وال استریت آزمایش دیجیتال, پول نقد, مارس 2, 2016, اشاره نمایندگان از نزدک Citigroup Inc., ویزا, Inc., وفاداری Fiserv Inc., Pfizer Inc. و دیگران در آن حضور داشتند.

وارد 2017 و مستند تولید شده برای الهام بخشی و تحریک: این Blockchain و ما. برخی می گویند که تا سال 2017 خواهد بود که در سال این تکنولوژی حرکت به جریان اصلی; دیگران می گویند آن را فقط بیش از حد مخاطره آمیز است.

Infomercial-نوع مستند معرفی “رهبران” از کشورها در سراسر جهان است که ستودن موجب منبع باز پول مردمی و از پایین به بالا فرهنگي بازی تعویض آغاز شده توسط Bitcoin در سال 2008. Blockchain تکنولوژی و تاثیر بالقوه آن است که تشبیه را چگونه معرفی هواپیما تغییر جامعه; ساختار صنعت خدمات مالی به تنهایی است گفت: برای تبدیل 100 درصد به دیجیتال در عرض 20 سال است. علاوه بر این فناوری blockchain است که انتظار می رود:

 • تاثیر می گذارد هر صنعت به عنوان یک “ارزش” پلت فرم با درجه نظامی رمز

 • ایجاد یک نسل تغییر در تکنولوژی یک فرصت قادر به “بلند کردن مردم از فقر”

 • جای آنچه آنها به نام “هوشمند” قرارداد

 • اعمال یک تغییر عمیق در چگونه اینترنت می تواند مورد استفاده برای ایجاد اشکال جدید از ارزش و راه های جدید از ارزش معاملات

 • ایجاد شغل با توجه به اتوماسیون

وجود دارد شما آن را دارند… Blockchain و ما. در عین حال naysayers مانند خودم نمی بینم متناسب شخصی بهره مند شوند. تسلیم محقر مالی حریم خصوصی ما را ترک کرده اند از طریق پول نقد به جالوت صنعت بانکداری? این برای من رخ می دهد ممکن است ما باید یک انتخاب از “کمی” مردم به نظر می رسد درآمد واحد به سادگی همراه برای سوار شدن.

که گفت: با استفاده از پول نقد و پرداخت که شما برو آشکار دارد و شاید نه چندان آشکار مزایای:

 • انتخاب

 • معامله حریم خصوصی

 • هیچ بانکی-هزینه بهره (اضافه برداشت, کارت های اعتباری, وام و خطوط اعتباری و غیره.)

 • ممکن است 5% فروشنده تخفیف در صورت درخواست

 • مسئولیت مالی است که استفاده از اعتبار را نابود کرده است

 • مهار فوری ارضاء طرز فکر اعتباری آسان را تشویق می کند

 • بیشتر زمان شخصی که با نگه داشتن بدهی به معنی کار سخت تر/سریعتر

من فکر می کنم زندگی در یک جهان مادی باعث می شود آسان است برای فراموش کردن است که تعریف کامل از ثروت شامل بیش از انباشت. نامشهود ثروت شخصی تندرستی و صلح از ذهن بی بها هستند تا آنها را نادیده گرفته و زیر ارزش. به جای آرمانی رویایی تصور کنید این: ما دیگر توان خرید ما نیاز نداریم با پول ما لازم نیست که برای تحت تاثیر قرار دادن افرادی که واقعا نمی مراقبت در مورد ما. اگر بیشتر مردم را عادت به استفاده از پول نقد ما می تواند به تقویت پول خود ما-مهارت های مدیریت به سمت ساختمان ثروت واقعی و همچنین ارسال پیام به کسانی که خود را به طلا.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *