Bull بازار اولیه و بازار فروش دام?

[ad_1]

برای ارز مجازی سرمایه گذاران سوال مهم تر این است که آیا این دور از قیمت ارز افزایش می یابد یک راه اندازی مجدد از بازار گاو نر و یا یک خرس بازار دام.

عصر روز گذشته Bitcoin تجربه افزایش قیمت فقط در یک ساعت. این افزایش قیمت از خشونت در مورد 6,800 دلار ایالات متحده به حداکثر 8,100 دلار ایالات متحده است. این رقم نزدیک به 20% در طول روز. تحت رهبری بیت کوین و سایر ارزهای مجازی نیز در طلیعه قوی تک به تک با تک ارز سود حتی بیش از 50 درصد است. در مواجهه با جمعی گرم از بازار ارز مجازی بسیاری از سرمایه گذاران فریاد زد که “گاو نر در بازار بازگشته است.”

با توجه به داده ها از CoinMarketCap سایت بیت کوین ارزش بازار با افزایش نزدیک به 20 میلیارد دلار در عرض یک روز کل بازار ارز مجازی نیز تجربه کلی رشد بازار است. وجود دارد هیچ “به دنبال” اثر. با توجه به روزانه معامله حجم بیت کوین بیش از 9 میلیارد دلار ایالات متحده وجود دارد باید میلیاردها افزایشی بودجه وارد بازار دیروز به جای سهام وجوه.

در واقع در آن زمان از پررونق از بیت کوین Bitfinex یک ارز دیجیتال پلت فرم معاملاتی نیز ثبت تعدادی از خرید های بزرگ. با افزایش خرید Bitcoins, بسیاری, کوتاه, مجبور شدند به مواضع خود گسترش بیشتر بازار را به سمت بالا روند. برای این پدیده نیک کرک, اطلاعات مدیر Cypher سرمایه نیز با ابراز میدارند. در همان زمان او همچنین معتقد است که این تیز ارتجاعی است که بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به انتشار اولیه نظارتی فشار.

Pantera مدیریت سرمایه یکی از بزرگترین ارز دیجیتال صندوق های تامینی گفت: Bitcoin متوقف شده است. این 6,500 دلار است که در نقطه کم برای بیت کوین را به یاد بازار است. بیت کوین خواهد بود بالاتر از این قیمت بیشتر از این سال و حتی ممکن است بیش از رکورد 20 ، 000 دلار در سال گذشته است.

Fundstrat بنیانگذار تام لی همچنین ابراز اعتماد به نفس در بیت کوین ، او معتقد است که در حال حاضر بیت کوین P/B نسبت و شاخص های دیگر تقریبا همان است که در پایان سال 2014 بازار خرس و تشکیل مهمی ویژگی های اصلاحی. بر این اساس او اظهار داشت که ارزش بیت کوین ممکن است افزایش بیش از سه بار در این سال افزایش یافت و به 25000 دلار آمریکا در پایان این سال است.

داده های تاریخی نشان می دهد که بیت کوین در واقع افزایش یافته است در سه ماهه دوم سال تقویم. در سه ماهه دوم سال 2011 بیت کوین رز آنجا که 1964%, 36.25% در سال 2012… 61.98% در سال 2016 و 131 درصد در سال 2017.

البته بیت کوین OTC حجم نیز نشان می دهد نشانه هایی از بهبود بازار است. از ماه مارس بیت کوین حجم معاملات در کانادا و اروپا و ویتنام و مکزیک و ویتنام افزایش یافته است و بالاترین رکورد.

با پی در پی پذیرش از موسسات بزرگ مالی مانند صندوق های تامینی غول سوروس و مالی گروه راکفلر خانواده مجازی پول در بازار مالی اندازه خواهد بود بیشتر گسترش یافته است.

اما شایان ذکر است که اگر چه بیت کوین در حال حاضر دارای یک افزایش قوی آن است که هنوز هم در یک کانال نزولی است و هنوز رتبهدهی نشده است به طور موثر شکسته. آن باقی مانده است دیده شود که آیا بازار ارز مجازی در واقع معکوس شود. سرمایه گذاران باید همیشه هوشیار و با توجه به موقعیت مدیریت.

از همه مهمتر عمده جهان بیت کوین بازارها از جمله ایالات متحده باید به دنبال ایجاد چارچوب های قانونی. عدم اطمینان از تنظیم به ناچار باید تاثیر بیشتری در کوتاه مدت و توسعه بازار ارز مجازی. در دراز مدت منظم و سالم در بازار می تواند حتی بیشتر.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.