CES 2021

CES 2021 اولین رویداد مهم تقویم برای اخبار الکترونیک مصرفی بندر گناوه در سال 2021 باقی خواهد ماند ، حتی اگر امسال به دلیل همه گیری Covid-19 اوضاع متفاوت باشد. این قالب آنلاین جدید ممکن است کمی چشمگیر باشد ، اما برای کسانی که مشتاقانه منتظر دیدن جدیدترین و جدیدترین فناوری ها هستند ،تلویزیون گناوه هنوز مرکز تحقیقات قیمت دنیای فناوری با نام های بزرگی مانند سونی ، سامسونگ ، ال جی ، AMD ،( فروشگاه اینترنتی فول ویزیون عرضه تلویزیون گناوه https://fullvezion.com ) مایکروسافت و بیشتر همه در این رویداد شرکت می کنند.
از آنجا که امسال همه آنلاین است ،خرید همه ما مثل هر ژانویه در مرکز همایش های لاس وگاس همگرا نخواهیم شد. در میان اقدامات احتیاطی بهداشتی و اقدامات جهانی قفل ، رویدادها به صورت آنلاین تغییر می کنند – و ، دقیقاً مانند نمایشگاه بازی E3 و سایر نمایش ها ، CES 2021 یک کنفرانس “تمام دیجیتال” است.

آنچه که انتظار داریم امسال رخ دهد این است که بزرگترین مارک ها میزبان اعلامیه های پخش مستقیم خود باشند – فکر می کنیم سونی ، ال جی ، سامسونگ و موارد مشابه – خرید با شرکت های کوچکتر یا جریان های خود را مدیریت می کنند تلویزیون گناوه یا احتمالاً در CES گرد هم قیمت می آیند فیلم های ویترین با مضمون.

CTA ، شرکت عامل این رویداد ، می گوید که در حال افتتاح یک سالن نمایش قیمت تلویزیون در بندر گناوه مجازی است که غرفه داران می توانند محصولات خود را به نمایش بگذارند و به سوالات شرکت کنندگان و خرده فروشان در مورد محصولات جدید خود پاسخ دهند. CTA می گوید ما می توانیم همزمان 30 نفر جلسه بندر گناوه داشته باشیم و در زمان واقعی با یکدیگر چت کنیم.
در طی سخنرانی ها و کنفرانس های مطبوعاتی انتظار داریم در مورد جدیدترین و بهترین فناوری ها – تلویزیون های 4K و 8K جدید ، هدفون ، لپ تاپ ، تلفن های هوشمند ، هواپیماهای بدون سرنشین ، بلندگوها و موارد دیگر – که سال آینده در حال پیشرفت هستند ، بشنویم. بیشتر این رویدادها برای عموم آزاد خواهد بود ، اما برخی پشت دیوار پرداختی خواهند بود که فقط شرکت کنندگان در CES 2021 می توانند به آن دسترسی داشته باشند.قیمت برای این منظور ، اگر می دانید می خواهید در آینده در فناوری آینده چه چیزی مشاهده شود ، لازم است زود ثبت نام کنید زیرا ممکن است تلویزیون گناوه چند روز طول بکشد تا CTA اطلاعات شما را تأیید کند.

دقیقاً چه انتظاری دارید که امسال ببینید؟ این راهنما شما را خرید بر اساس شایعات پیش از نمایش و آنچه در رویداد سال گذشته به دست آوردند ، پیش بینی های ما را برای سونی ، سامسونگ ، AMD و موارد دیگر انجام می دهد.
تاریخ های CES 2021: چه زمانی است؟

در بیانیه مطبوعاتی در وب سایت CES در ابتدا تاریخ های CES 2021 در تاریخ 6 تا 9 ژانویه ذکر شده است ، اما از آن زمان تاریخ ها به 11 تا 14 ژانویه 2021 تغییر یافته است.

اولین روز نمایش سخنرانی های اصلی AMD ،بندر گناوه جنرال موتورز ، Verizon و CTA است ، به علاوه کنفرانس های مطبوعاتی LG ، Sony و Samsung.

در اینجا برنامه کامل روز مطبوعات 11 ژانویه ارائه شده قیمت توسط CTA وجود دارد:

دوشنبه ، 11 ژانویه: صبح
7:00 – 7:30 صبح EST – هایسنس
8:00 – 8:30 AM EST – ال جی الکترونیکس و بوش
9:00 صبح – 9:30 AM EST – سامسونگ الکترونیک و فناوری های HERE
10:00 – 10:30 AM EST – پاناسونیک و فیلیپس و اسکایورث
11:00 – 11:30 AM EST – Canon و TCL و Mercedez-Benz

دوشنبه ، 11 ژانویه: بعد از ظهر
ظهر – 12:30 PM EST – مگنا اینترنشنال و کهلر
1:00 – 1:30 PM EST – Intel / Mobileye
2:00 – 2:30 PM EST – بهداشت و درمان OMRON
3:00 – 3:30 PM EST – Caterpillar and CTA’S 2021 Trend Trends to Watch
4:00 – 4:30 PM EST – اشنایدر الکتریک و تایوان Tech Arena
5:00 – 5:30 PM EST – سونی

در یک سال معمول ، CES حدود یک هفته لاس وگاس را در اختیار می گیرد ، مارک های فناوری و مطبوعات از سراسر جهان برای ملاقات ، معاملات و پوشش آخرین اخبار با همدیگر از سراسر جهان می آیند. پیش بینی اینکه هر یک از این موارد فقط به صورت آنلاین چه اتفاقی خواهد افتاد ، نوعی سخت است که پیش بینی شود ،خرید تلویزیون از گناوه اما این چیزی است که CTA از ماه ها قبل به سختی انجام داده است ، بنابراین ما انتظار داریم که همه چیز روان پیش برود.

رویدادهای آینده CES نیز تاریخ مشخصی دارند.خرید CES 2022 و CES 2023 برای 5-8 ژانویه برنامه ریزی شده است ، در حالی که CES 2024 برای 9-12 ژانویه به مداد در می آید.

زمان سخنرانی: 11 ژانویه ساعت 9 صبح EST در وب سایت خبری جهانی سامسونگ .

CES همیشه یک نمایش بزرگ برای سامسونگ است.قیمت این مکانی است که شرکت برای راه اندازی جدیدترین تلویزیون های QLED ، صفحه های مفهومی و نصب های سفارشی هیولای خود به علاوه نوآوری در محاسبات و فضای تلفن انتخاب می کند.

سال گذشته شاهد چرخش تلویزیون سامو سامسونگ در حال چرخش و بندر گناوه همچنین Q950TS 8K QLED حاشیه صفر و تأیید دو تلویزیون 8K دیگر برای سال 2020 بود. ما انتظار داریم دامنه 8K حتی بیشتر برای CES 2021 باشد ، و احتمالاً (اگر چنین باشد) خوش شانس) اخباری درباره یک تلویزیون شفاف یا صفحه خرید نمایش تلویزیون گناوه ساطع کننده نور خورشید در دسترس تجاری .

سامسونگ معمولا اعلام کشت از ساوندبارها با تلویزیون های جدید خود را به بیش از حد، و انتظار می رود از همان CES 2021. وسیعی 2020 صدا را با نام تجاری، که شامل HW-Q950T و HW-Q900T، با آمد دالبی ضبط اتمسفر و DTS: صدای فراگیر X ، در کنار پشتیبانی از SmartThings و کنترل صوتی آمازون الکسا.

در CES 2021 می توانیم نوارهای صوتی سامسونگ را با کنترل صوتی Google Assistant و همچنین الکسا و گزینه های اتصال بیشتر از نسخه های قبلی خود مشاهده کنیم. ما همچنین می خواهیم ببینیم که سامسونگ با اجرای آخرین کدک های صدای Dolby TrueHD و Dolby Digital Plus چند نشانه از Sonos می گیرد تا صدای Hi-Res بدون ضرر را ارائه دهد.

سونی به تازگی آخرین هدفون های خود را برای حذف نویز ، Sony WH-1000XM4 (که بهترین هدفون های سال 2020 را لقب داده ایم ) منتشر کرده است ، بنابراین بعید است که شاهد جفت جدیدترین هدفون های بالای گوش از غول فناوری باشیم. اولین بار در CES 2021

با این حال ، اکنون یک سال از راه اندازی بندر گناوه هدفون های بی سیم واقعی قیمت این برند یعنی Sony WF-1000XM3 می گذرد – و این بدان معنی است که CES 2021 می تواند زمانی باشد که سونی نسخه نسل چهارم بهترین هدفون های بی سیم واقعی را که امروز می توانید خریداری کنید راه اندازی می کند. Sony WF-1000XM4 می تواند با برخی از ویژگی های جدیدی که ما در WH-1000XM4 دیده ایم ، از جمله Speak-to-Chat ، لغو سازگار سر و صدا ، و افزایش صدا

CES 2020 برای سونی بسیار آرام بود ، با رونمایی از آرم PS5 و فقط تعداد کمی از اعلامیه های تلویزیونی جدید. ما مراقب مدلهای 48 اینچی موجود OLED موجود و پیشرفتهای خرید جدید در فناوری Acoustic Surface Audio خواهیم بود که خود باعث لرزش صفحه تلویزیون برای پخش صدا می شود.

ال جی معمولاً از CES به عنوان صفحه راه اندازی آخرین دامنه تلویزیون خود استفاده می کند و سال 2020 تفاوتی نداشت. ما شاهد نمایش ناوگان تلویزیون های 8K و همچنین تأیید اندازه OLED 48 اینچی جدید بودیم . ال جی اعلام کرد که صفحه سری ELE OLED نیز به نفع مدل سری Gallery بازنشسته می شود ،تلویزیون گناوه بنابراین انتظار نداریم که مدل قبلی در CES 2021 با هر لباس ظاهر شود.

بنابراین ، انتظار ما چیست؟ دور دیگری از تلویزیون های OLED یقین است و با توجه به آنچه LG در سال گذشته برای پشتیبانی از Nvidia G-Sync در مجموعه های 2020 خود انجام داده است ، ما می توانیم اطلاعات بیشتری را در مورد گیمرهای جدی بشنویم .

ما شنیده ایم که در حال حاضر عرضه نمایشگاه های قابل انعطاف سری OLED R قریب الوقوع است ، اگرچه ، اگر LG همین اعلامیه را در CES 2021 اعلام کند تعجب نکنید.
Hisense در CES 2021

هایسنس معمولاً در نمایشگاه های فناوری چیزی از یک نمایش را به نمایش می گذارد و در سال 2020 شاهد آن بودیم که از تازه کاری پروژکتور-تلویزیون ترکیبی ، تلویزیون های ULED بیشتر و فناوری جدید DualCell رونمایی می کند – یکی که دو صفحه تلویزیون را برای کنتراست بیشتر ترکیب می کند.

جاه طلبی های OLED هایسنس با این نکته روبرو شده است و ما انتظار نداریم که در CES 2021 جانشین O8B داشته باشید . به نظر می رسد تلویزیون های لیزری بیشتر و همچنین نمایشگرهای نقطه کوانتومی میان برد بیشتر باشند. خط محبوب Hisense Roku TV نیز در اواخر سال 2018 به انگلستان گسترش یافت قیمت و ما از اعلام خبر تازه سازی Hisense در سال آینده تعجب نخواهیم کرد.
TCL در CES 2021

TCL با برنامه انتشار کمی متفاوت از بسیاری از مارک های تلویزیونی اجرا می شود ، که می تواند بندر گناوه به معنای کمی حساسیت CES بر اطلاعات بتن باشد. در نمایشگاه 2020 ،خرید برنامه هایی را برای ناوگان جدیدی از تلویزیون های Mini-LED – برای رقابت با مدل های OLED – که از LED های کوچکتر برای کنترل روشنایی دقیق تر از صفحه های LCD سنتی استفاده می کنند ، اعلام کرد.

آن تلویزیون ها به تازگی در ایالات متحده و در قالب مدل های جدید سری 6 R635 شروع به پخش می کنند و در کنار تلویزیون های سری 5 جدید که برای اولین بار از فناوری QLED استفاده می کنند ، راه اندازی می شوند .

علاوه بر این ، TCL اخیراً تأیید کرده است که تلویزیون های Roku به اروپا و آمریکای جنوبی و به احتمال زیاد انگلیس نیز می آیند . جزئیات بیشتر در مورد این احتمالاً در IFA 2020 ارائه خواهد شد ، اما این احتمال وجود دارد که خط لوله جهانی شرکت – با نام دقیق محصولات و قیمت گذاری – برای مجموعه های جدید Roku تا ژانویه 2021 طول بکشد تا روشنایی روز را ببیند.
پاناسونیک در CES 2021

سال گذشته ، پاناسونیک اولین هدفون های بی سیم واقعی را برای حذف نویز ، RZ-S500W اعلام کرد ، که جایگزین ارزان تری برای سونی WF-1000XM3 و AirPods Pro است .

در حالی که ما از کیفیت لغو نویز تحت تأثیر قرار گرفتیم ، صدا با فرکانس های باس لجن کمی مطلوب باقی می ماند. در CES 2021 ، ما دوست داریم نسخه ای بهتر از این هدفون ها را با صدای صوتی متعادل تر ببینیم.

ما انتظار داریم تلویزیون های سطح بالای پاناسونیک نیز بیشتر در معرض نمایش قرار گیرند. پاناسونیک CES 2020 را با HZ2000 OLED جدید خود و اخبار مربوط به کالیبراسیون HDR حساس به نور (از طریق Dolby Vision IQ ) افتتاح کرد . با توجه به اینکه مدل اخیراً اعلام شده HZ980 برای بررسی در دسترس نبوده ، ممکن است در مورد برنامه های OLED میان رده آن بیشتر بدانیم و ممکن است پاناسونیک قبل از فروپاشی بندر گناوه محکم تر در این باند قیمت ، در حال آزمایش آب باشد.
فیلیپس در CES 2021

CES 2020 با نمایش یکی از تلویزیون های OLED فیلیپس خرید ، OLED 804 ما را غافلگیر کرد تلویزیون گناوه نام فیلیپس متعلق به Funai در ایالات متحده است ، به این معنی که تلویزیون های فیلیپس که ما تحت پوشش آنها هستیم عمدتا به انگلستان و اروپا محدود می شوند ، اما نمایشگاه سال گذشته نشان داد که برخی از این مدل ها شروع به ورود به سواحل آمریکا می کنند. ما مراقب اخبار بیشتر در اینجا خواهیم بود و امیدواریم که CES 2021 تأیید تعداد بیشتری از تلویزیون های فیلیپس را داشته باشد.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.