CRB کالا – کسی که شما باید بدانید

[ad_1]

کالا پژوهش اداره معمولا به عنوان CRB کالا یک وب سایت بر اساس تحقیقات شرکت فراهم می کند که کالاهای سرمایه گذاران با تعداد زیادی از اطلاعات برای کمک به راهنمای تصمیمات سرمایه گذاری. این اطلاعات محصولات شامل نمودار قیمت در هر دو محدوده طولانی و روزانه و همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل گسترده و فایل های داده بر روی کالا است.

این خدمات به عنوان CRB کالاها را فراهم می کند بسیار مهم است به کسانی که سرمایه گذاری در کالاها. دلیل این است که بر خلاف طبیعت عاطفی از بازار سهام تجارت کالاهای مشمول عرضه و تقاضا است. این به این معنی است که برای اطلاع در مورد آن چیزهایی است که تاثیر عرضه و تقاضا است. مسائل مانند آب و ناآرامی های سیاسی بلایای طبیعی و دیگر تهدیدات بالقوه باید در نظر گرفته شود و همچنین چشم انداز اظهارات رهبران جهان.

اگر چاوز رئیس جمهور ونزوئلا می گوید کشورهای آمریکای لاتین باید به صورت یک کارتل مانند اوپک سرمایه گذاران نیاز به در نظر گرفتن چگونه چنین دید اگر به ارمغان آورد به ثمر خواهد بر عرضه نفت و قیمت نفت است. اگر هند به طور ناگهانی قرار می دهد یک خودرو ارزان در بازار و در نتیجه میلیون ها نفر از رانندگان جدید هدف قرار دادن بزرگراه سرمایه گذاران نیاز به دانستن آنچه در راه چنین رویداد را تحت تاثیر قرار دهد تقاضا برای نفت است.

CRB کمک می کند تا به درک بهتری از این وقایع و بسیاری از دیگران است. سرمایه گذاران همیشه زمان برای سفر در سراسر جهان و ملاقات با رهبران جهان برای دیدن آنچه که در ذهن خود است. و نه سرمایه گذاران هم به خواندن روزنامه از سراسر جهان است. این خدمات به عنوان یکی از زیر بحث می تواند به هضم این مواد و کارشناسان که در دیدار با رهبران جهان و سپس تولید گزارش که سرمایه گذاران می توانید بخوانید و تصمیم گیری خود را.

بودن در کالاهای کسب و کار می تواند قریب به اتفاق در زمان داده شده نوسانات قیمت و تغییرات ناگهانی در آب و هوا و دیگر عوامل موثر بر عرضه و تقاضا است. همین دلیل است که رهبر صنعت در کالاها تحقیق و تجزیه و تحلیل است که شما باید بدانید.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *