Crypto روند 2017-01

[ad_1]

هر کس شنیده است چگونه بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری ساخته شده اند میلیونرهای از آن خریداری شده که به تازگی به عنوان یک سال پیش. سود 1000% و یا بیشتر هستند و نه فقط ممکن است آنها شده اند محل مشترک با بسیاری از این رمزنگاری ارز. کسی که خرید بیت کوین در ماه مه سال 2016 در کمتر از 500 دلار داشته اند دست از 1,400% در حدود 17 ماه است. سپس طی چند روز گذشته ما شاهد بیت کوین از دست دادن تقریبا $1,000 بنابراین می گویند این رمزنگاری ارز در حال نوسان خواهد بود عظیم گرفتن.

از زمان شروع استفاده از بیت کوین در سال 2008 ما در روند اخبار شده اند شک و تردید از ارزهای رمزنگاری توانایی برای زنده ماندن داده شده است که آنها در حال حاضر بسیار روشن تهدیدی برای دولت ها که می خواهید برای دیدن و مالیات تمام معاملات. اما در حالی که ما هنوز هم ممکن است محتاط واقعی ارزهای رمزنگاری ما بسیار آگاه هستند از پتانسیل زمینه تکنولوژی است که قدرت این ارزهای الکترونیکی. در واقع اعتقاد ما بر این است که این فن آوری قابل توجهی خواهد بود disruptor در چگونه اطلاعات موفق شده است که از آن تاثیر هر بخش از اقتصاد جهانی بسیار شبیه چگونه اینترنت نهفته رسانه ها.

در اینجا برخی از پرسش و پاسخ را به ما آغاز شده…

سوال: رمزنگاری ارز ؟

شناخته شده ترین رمزنگاری ارز (CC) بیت کوین است. این اولین سی سی آغاز شده در سال 2008. امروز وجود دارد بیش از 800 CC را از جمله Ethereum, Litecoin, داش, Zcash, موج دار شدن, Monero و همه آنها “مجازی”. وجود دارد هیچ “فیزیکی” سکه یا ارز.

س: چگونه می توانم CC کار می کند ؟

CC هستند ارزهای مجازی وجود دارد که در پایگاه داده های توزیع شده. این پایگاه داده با استفاده از فناوری BLOCKCHAIN. زیرا هر Blockchain پایگاه داده است به طور گسترده ای توزیع شده است و تصور می شود سیستم ایمنی بدن به نرم, به عنوان وجود دارد هیچ نقطه مرکزی حمله و هر معامله برای همه قابل مشاهده است در شبکه است. هر یک سی سی یک گروه از مدیران که اغلب به نام “معدن” که اعتبار معاملات. یک سی سی به نام Ethereum با استفاده از “هوشمند قرارداد” به اعتبار معاملات. Crypto روند ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در آینده اخبار نشریات.

س: چه BLOCKCHAIN?

Blockchain این فن آوری که زیربنای همه CC است. هر معامله برای خرید و فروش و یا تبادل CC را وارد یک بلوک است که اضافه شده است به زنجیره ای. این تکنولوژی پیچیده است و نمی خواهد در اینجا توضیح داده شده اما از آن است که پتانسیل انقلابی در صنعت خدمات مالی به عنوان معاملات می تواند به سرعت و به راحتی کاهش یا حذف هزینه. این تکنولوژی نیز در حال بررسی برای برنامه های کاربردی در بسیاری از صنایع دیگر.

س: آیا CC مبادلات تنظیم شده توسط دولت ؟

برای بیشتر قسمت ها, جواب این است که برای برخی از کاربران شده است از جاذبه های این بازار است. آن است که “غرب وحشی” در حال حاضر, اما دولتها در اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال بررسی این بازار به تصمیم می گیرید چه چیزی مقررات ممکن است مورد نیاز است. یک تصمیم بزرگ این است که آیا برای درمان CC را به عنوان یک ارز یا یک کالا / امنیت. کانادا و ایالات متحده آمریکا که تا کنون اعلام کرد که CC قانونی هستند اما این وضعیت همچنان مایع به صورت گزارش و پیامدهای مالیات. Crypto روند را دنبال خواهد کرد و گزارش در این تحولات است.

س: چگونه می توانم سرمایه گذاری در این بازار ؟

شما می توانید خرید فروش و تبادل CC استفاده از خدمات تخصصی “بورس” است که عمل به عنوان یک کارگزاری است. شما شروع با انتخاب یک ارز راه اندازی یک حساب کاربری و انتقال فیات ارز به حساب کاربری خود. سپس شما می توانید محل خود را خرید و فروش CC سفارشات. وجود دارد بسیاری از مبادلات در سراسر جهان است. باز کردن یک حساب کاربری نسبتا ساده است و این مبادلات همه باید قوانین خود را در مورد تامین بودجه اولیه و برداشت.

Crypto روند خواهد بود با معرفی CC مبادلات در آینده است.

س: از کجا می توانم نگه داشتن من سی سی ؟

به آزادی خود را به حرکت ارزهای رمزنگاری در اطراف و به پرداخت صورتحساب شما نیاز به یک کیف پول دیجیتال. این کیف پول آمده در فرمت های مختلف مانند دسکتاپ ابر مبتنی بر سخت افزار (USB) و تلفن همراه و کاغذ. بسیاری از آنها رایگان هستند اما امنیت یک عامل بزرگ که هیچ کس می خواهد به از دست دادن کیف پول خود را و یا آن را به سرقت رفته است. Crypto روند خواهد بود با معرفی کیف پول دیجیتال در آینده است.

س: چه می توانم انجام دهم با سی سی ؟

و همچنین سرمایه گذاری در CC محصولات شما همچنین می توانید با استفاده از رمزنگاری ارز برای برخی از معاملات مالی مانند انتقال پول و پرداخت صورت حساب. لیست شرکت های پذیرش رمزنگاری ارز در حال رشد است و شامل hitters بزرگ مانند مایکروسافت, GAP, JC Penny Expedia Shopify, Bloomberg.com ظرف شبکه Zynga مترو و وردپرس.

س: چه بعدی ؟

همانطور که ما شروع کردن ما را حفظ خواهد کرد هر یک از رمزنگاری روند مقالات کوتاه و نگه داشتن دامنه هر یک به عنوان باریک به عنوان امکان پذیر است. همانطور که ما قبلا ذکر ما معتقدیم که رمزنگاری ارز تکنولوژی خواهد بود یک بازی تعویض بالقوه و فرصت های سرمایه گذاری مانند این آمده توسط یک یا دو بار در طول عمر. اشتباه نکنید اولیه سرمایه گذاری در این بخش خواهد بود و تنها برای خود نظری سرمایه و پول است که شما می توانید از دست دادن استطاعت.

حتی اگر شما مایل به سرمایه گذاری در این زمان به دست آوردن اولیه درک درستی از این مخل تکنولوژی قرار داده خواهد شد شما در یک موقعیت به نفع به سود حاصل از توصیه های ما به عنوان ما به جلو حرکت می کند.

انتظار برای دیدن اخبار بیشتر و توصیه های خاص از رمزنگاری روند به عنوان ما شروع به این سفر به چه ممکن است به نظر می رسد به یک خارجی جنگل برای اولین بار در. این یک بازار فرار است و ممکن است درخواست تجدید نظر به همه سرمایه گذاران, اما, Crypto روند خواهد بود راهنمای خود را اگر و زمانی که شما آماده هستند.

در ارتباط باشید!

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *