Cryptocurrency جوامع

[ad_1]

اگر شما علاقه مند در گرفتن بیشتر فعال و درگیر در blockchain عصر وقت آن است که شما بخشی از یک حمایت cryptocurrency جامعه است. اما قبل از اینکه شما می توانید انجام دهید که شما قطعا نیاز به یادگیری در مورد جوامع است.

  1. بیت کوین (BTC) جامعه

پیشگام blockchain دارایی شد بیت کوین. کلمه آن است که خالق بیت کوین هنوز هم دارای یک میلیون بیت کوین است که منتشر شد به پرکردن فضا. جامعه برخوردار از یک زیر وفادار و از جان سخت طرفداران. آنها با تجربه هستند و در هر دو کمیت و کیفیت.

گفته شده است که جامعه بنادر تعداد بی شماری از ماهر crypto اثرگذارندهها. جامعه همچنان یکی از بزرگترین شبکه های درون crypto جهان است.

  1. Ethereum (ETH) جامعه

جامعه رو قوی شبکه های قابل توجه سرمایه گذاران است. این سرمایه گذاران به طور مستمر صندوق پروژه های آن است. از آن برجسته است با Ethereum جامعه صندوق زاییده افکار یک استارتاپ است که کار با شبکه. جامعه صندوق ذکر شده است برای جذب یک زیر بزرگ است. جامعه بودجه پروژه است که به دنبال ایجاد زیرساخت در Ethereum شبکه.

پلت فرم انعطاف پذیر است و قادر به دستیابی به چندین هدف ساخت آن را به مقصد مورد نظر برای توسعه دهندگان.

  1. پی (SUB) جامعه

جامعه هدف اصلی این است که به عدم تمرکز اینترنت. این هدف کمک کرده و آن را کسب تعدادی از پیروان. آن را در نظر دارد برای رسیدن به تمرکز زدایی از اینترنت با تغییر انحصار اینترنت است که شده است وجود دارد برای سنین. از آن استفاده نمی متمرکز سرور.

زیر شناخته شده است به تمرکز بر روی جامعه به عنوان بخشی از اساسی آن دید.

  1. Bytecoin (BCN)

Bytecoin است که در میان پیشگامان حفظ حریم خصوصی سکه. آن را قبل از وجود crypto به خوبی شناخته شده بود. از طریق تلاش های جامعه موفق ایجاد بازار مجازی ساخته شده ممکن است از طریق آن چنگال. این افزایش Bytecoin محبوبیت. جامعه در نتیجه پشتیبانی از پلت فرم و چون با اعتماد به نفس.

  1. امواج پلت فرم (امواج)

امواج است که در میان سیستم عامل است که به دنبال ایجاد فرآیندهای صدور رمز و crowdfunding مقرون به صرفه تر به توده ها. در میان عمده آن اهداف است به انقلابی در زمینه نشانه های صدور و crowdfunding.

جامعه برخوردار عظیم پس از پرشور توسعه دهندگان و جامعه است. علاوه بر این امواج جامعه نشانه (WCT) بهبود جامعه نامزدی به امواج تیم. این رمز را قادر می سازد مالک برای رای دادن به پروژه های تازه که پیوستن به پلت فرم برای دسترسی در آینده پاداش.

  1. Lisk (LSK)

این LSK یک غیر متمرکز پروژه برخوردار است که پس از یک جامعه قوی. این پلت فرم با تمرکز بر توسعه نرم افزار است. علاوه بر آن بر پیشرفت های واقعی از شکایت در مورد نوسانات قیمت.

این پلت فرم با بهره گیری از یک سطح مشارکت جامعه در حکومت و ساختار آن. پلت فرم در حال حاضر به دست آوردن مقدار زیادی از مشارکت جامعه.

فرهنگ cryptocurrency است که در حال حاضر به دست آوردن شور و شوق و پذیرش با گذشت هر سال. کسانی که علاقه مند به فعالیت های blockchain دوران نیاز به دانستن بیشتر در مورد رمزنگاری فضا. علاوه بر این جوامع وجود دارد و برخی دیگر مانند Dogecoin Monero نانو EOS و موج دار شدن, در میان دیگران.

رشد cryptocurrency جوامع است انگیزه متکالف قانون که می گوید: یک شبکه ارزش افزایش در نسبت مستقیم با تعداد شرکت کنندگان در آن شبکه است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *