E-Mini تجارت: بازار مشخصات حتی ارزش آزار ،

[ad_1]

وجود دارد سپاه اختصاصی بازار مشخصات کاربران که به طرز ناامید کننده ای اختصاص داده شده به این بازار محور اطلاعات ابزار. هر چند من معمولا نمی نوشتن در مورد بازار مشخصات (MP) دلایل من به طور کامل نمی دانند MP یک ابزار عالی برای درک ساختار کلی در طول دوره از روز معاملاتی. برای روشن شدن من یک scalper بنابراین من نمی استفاده از MP در دراز مدت وجود دارد اما برنامه های بزرگ با استفاده از سیستم اگر تجارت شما افق بیش از 15 دقیقه.

آنچه که در بازار مشخصات مورد ؟

سیستم ریشه های آن در شیکاگو هیئت بازرگانی (DELF) و در ابتدا طراحی و توسعه توسط J. Peter Steidlmayer و منتشر شد و در برداشت های مختلف در سال 1985 و سال های بعد. هدف از Steidlmayer این پژوهش برای ارزیابی ارزش بازار آن را به عنوان توسعه در طول دوره از روز معاملاتی. سخت MP نظریه های مختلف شرکت کنندگان در بازار در حال شناسایی; محلی تبلیغات اعضای پر کردن سفارشات برای دیگر اعضای, و اعضای پر کردن سفارشات به صورت عمومی است. اخیر MP نظریه را می توان به آسانی قابل درک در یک کتاب محبوب توسط James F. دالتون Eric T. Jones and Robert B. دالتون با عنوان “ذهن بیش از بازارهای” 2013 نسخه. در حالی که این کتاب است که قطعا آسان نیست مطالعه, مطالعه دقیق این کتاب می تواند بسیار مفید در درک روزانه ساختار بازار و کمک می کند تا شناسایی شرکت کنندگان رانندگی e-mini تجارت حرکت قیمت است.

پس چه کسی اهمیت میدهد که رانندگی حرکت بازار و از آنچه استفاده از این دانش است ؟

همانطور که قبلا ذکر شد من نمی به طور خاص آغاز معاملات بر اساس بازار, مشخصات, اما با استفاده از این مشخصات برای شناسایی مناطق خاص که پتانسیل e-mini تجارت ممکن است توسعه. مناطق مانند ارزش مناطق در حال توسعه ارزش مناطق حراج اقدامات و واکنش ها و کروشه بازارهای بسیار مفید است در هشدار e-mini فرصت های معاملاتی برای معامله گران است. در این مرحله شما ممکن است تعجب اگر من با استفاده از این سیستم برای شناسایی خاص فرصت های تجاری, چگونه می توانم ادغام MP به سیستم معاملاتی?

منظور جریان کارت های وحشی در این معادله است. من در حال حاضر استفاده از tradetheeminis و sceeto سفارش سیستم. اگر من می تواند به تعیین مناطق خاص با استفاده از MP سیستم که در آن معاملات به احتمال زیاد به توسعه و سپس جریان سفارش می توانید با دقت اشاره کردن (در زمان واقعی) جهت تجارت در این حوزه عمومی که در آن معاملات را می توان آغاز با تکان دهنده دقت و صحت. بیشتر با استفاده از تایید زمان واقعی شاخص مانند نوار خواندن و تجزیه و تحلیل در پشت سر هم با MP و جریان سفارش, شما می توانید شروع برخی بسیار دقیق تجارت تنظیم یو پی اس.

به دلیل پیچیدگی درک MP تئوری و استفاده از آن را به معاملات خود را, آن است که اغلب استفاده بیش به عنوان بیش از حد فنی و یا وقت گیر برای خرده فروشی و e-mini گر. من می توانم به شما بگویم که زمان صرف شناخت ساختار بازار, نظم, جریان, نوار خواندن و ارتباط بازار است که به خوبی سپری خواهد شد تا حد زیادی افزایش می دهد تجارت خود را با دقت. آن است که مسائل دشوار? بله از آن است که دقیقا یک پیاده روی در پارک زمانی که شما سوار بر وظیفه یکپارچه سازی این سیستم با هم; اما پاداش چند برابر.

سیستم معاملاتی من شرح داده شده است که در تضاد به وضعیت موجود مرتبط از شاخص های عقب مانده و امیدواریم که بازار همچنان در مسیر خود الحسین ورود تجارت نقطه. من کاملا نمی دانند که این محصول در حال حاضر از معامله گران خرده فروشی’ عدم پذیرش این شاخص در زمان واقعی و داده های که در حال ظهور در سال های اخیر است. من متوجه شدم تعداد زیادی از معامله گران که تمایل به نشستن در یک اتاق تجارت و تماس از سرب معامله گر. کلید به دور است که مایل به دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از کارگزاری بیانیه ای به تصمیم بگیرد که آیا یک اتاق خوب است. آنچه تا کنون اتفاق افتاده است برای یادگیری به تجارت بدون تماس های خاص در یک تجارت اتاق ؟ به نظر من یک اتاق بازرگانی باید یک آزمایشگاه که در آن معامله گران در تعامل و آموزش خود را با هدف نهایی از معاملات استقلال. آن است تنبلی در بخشی از معامله گران خرده فروشی? من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از معامله گران به انتظار نشستن در یک اتاق تجارت و جذب از طریق اسمز چیست آمدن در بازار, اما تعداد این نوع از سوالات روزانه یک بخشی از تجارت من زندگی است. همانطور که می رود, “یک مرد یک ماهی و او راضی خواهد بود امروز آموزش یک مرد به ماهی و او راضی خواهد بود برای زندگی است.” من علاقه مند در آموزش و پرورش و روش نه تف کردن معاملات است که شرکت کنندگان کورکورانه شروع کند. این هیچ راهی برای اجرای یک کسب و کار و تجارت شخصی خود را کسب و کار است. مصرف نابینا تجارت تماس است مانند داشتن یک فروشگاه قطعات خودرو و نه دانستن عملکرد ترمز روتور یا دینام. دوست من گفت: آن را به هیچ وجه برای اجرای یک کسب و کار است.

در خلاصه من مصرانه از شما برای یادگیری و استاد تکنیک های زمان واقعی معامله به عنوان ابزار برای به انجام رساندن این منظور در حال ظهور و در حال تصفیه شده در روزانه. عدم پذیرش گسترده تر از این ابزار که یک بار دامنه منحصر به فرد از حرفه ای و سازمانی معامله گران همچنان به حتی زمین بازی در مقابل یک بار غالب نقش بزرگ شرکت های تجاری لذت می برد.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.